فروشندۀ حرفه‌ای شوید

دانلود کتاب «فروشندۀ حرفه‌ای شوید» (دو فصل)

فروشندۀ حرفه‌ای شوید

نویسنده: اریک بارون

مترجم: بامداد صالحی

فروشندگی از قدیمی‌ترین حرفه‌های دنیاست، حرفه‌ای که مرتباً خود را با تغییرات وسیع‌تر در کسب و کار، تعاملات انسانی، و روانشناسی منطبق می‌سازد و پیش می‌رود. همان‌طور که همۀ فروشندگان معتقدند، فروشندگی لبۀ بُرندۀ هر کسب و کار محسوب می‌شود. بدون چشم بینا، گوش شنوا و شمّ فروشندگی یک فروشندۀ خوب، آن کسب و کار رونقی نخواهد داشت.

یک فروشندۀ خوب، زیر و بم محصولش را خوب می‌شناسد، فرقی ندارد که گیرۀ کاغذ باشد یا موتور هواپیما، یا خدمات مشاوره، و می‌تواند ماهرانه آن را به مشتریان خود عرضه کند. ولی یک فروشندۀ عالی خیلی بیشتر از این‌ها کارایی دارد. او نیازهای مشتریانش را درک می‌کند، و ذهنیت حل مشکلات و خلاقیت واقعی را در تعاملات خود به کار می‌گیرد.

فروشندگی یعنی ترکیب مجموعه‌ای از دیدگاه‌ها، رفتارها و مهارتها به نحوی که روابط طولانی‌مدتی با مشتریان ایجاد گردد، روابطی که ارزش کسب و کار مشتری را افزایش دهد، و نه فقط منجر به یک معامله بلکه منجر به معاملات متعددی شود.

علی‌رغم اینکه در سال‌های اخیر نسبت به این مسأله در مطبوعات انتقادات منفی مطرح شده، فروشندگی شغل آبرومندی است. هدف این کتاب این است که ذهن شما را باز کند تا بتوانید رویکرد کاملاً متفاوتی به فروشندگی داشته باشید و مهارت‌هایی که باید روزانه ارائه کنید را معرفی نماید. پس بیایید شروع کنیم!

در انبار موجود نمی باشد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فروشندۀ حرفه‌ای شوید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *